Kështu e kujton Leonora babin në 22 vjetorin e vdekjes

  • G.G /
  • 16 korrik 2020 - 16:09
Kështu e kujton Leonora babin në 22 vjetorin e vdekjes

16 korriku i vitit 1999 ka qenë një nga datat me të këqija për Leonora Jakupin.

Kjo se, pikërisht në këtë datë, ka ndërruar jetë babai i saj.

Leonora shpesh ka folur për të atin, duke treguar se sa shumë e ka dashur dhe sa shumë i mungon.

Ajo e ka kujtuar edhe sot në përvjetorin e 22 të vdekjes, duke i shkuar edhe te varri.

(Kosova Sot Online)