Pas kthimit në Amerikë, Dua Lipa fotografohet nën shoqërinë e vjehrrës së saj

  • G.G /
  • 17 korrik 2020 - 15:08
Pas kthimit në Amerikë, Dua Lipa fotografohet nën shoqërinë e vjehrrës së saj

Dua Lipa u ribashkua me familjen e të dashurit të saj në Amerikë pak kohë më parë, pasi qëndruan larg për katër muaj për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Dhe këngëtarja me origjinë shqiptare doli të bëjë një shëtitje relaksuese me vjehrrën e saj Yolanda Hadid në New York.

24-vjeçarja dhe vjehrra e saj modele mbanin të dyja maska teksa ecnin në rrugë.

Më vonë gjatë ditës, Dua shkoi në një sallon bukurie për të rregulluar flokët.

Ndërkohë i dashuri i saj Anwar Hadid u pa duke ecur vetëm nëpër rrugët e New York.

Këngëtarja dhe modeli u kthyen në Amerikë pak kohë më parë, pasi mbaruan pushimet në ishullin e Saint Lucia.

(Kosova Sot Online)