Argjentina Ramosaj rikthehet në duet me Young Zerkën

  • E.K /
  • 21 korrik 2020 - 17:38
Argjentina Ramosaj rikthehet në duet me Young Zerkën

Ka kohë që Argjentina Ramosaj nuk ka punuar në muzikë.

Por, artistja sapo u rikthye në një duet me Young Zerkën.

Kënga quhet ‘Pishman’ dhe është punuar nga Cekic Beatz, me tekst nga Fifi.

(Kosova Sot Online)