Zbulohet shifra marramendëse e unazës së fejesës së Demi Lovato-s

  • G.G /
  • 25 korrik 2020 - 11:15
Zbulohet shifra marramendëse e unazës së fejesës së Demi Lovato-s

Pas 5 muajsh karantinë së bashku, Max Ehrich dhe Demi Lovato vendosën të hedhin një hap të rëndësishëm duke u fejuar.

Lajmi bëri xhiron e rrjetit, pasi dyshja kishte treguar prej kohësh se ndiheshin shumë të dashuruar.

Së fundmi eksperti i njohur i bizhuterive, Simon G. Jewerly ka treguar se unaza që Max i dhuroi Demit duke e propozuar kushton plot 500.000$.

Demi ndau disa foto nga momenti special, duke treguar lumturinë e madhe pas këtij hapi kaq të rëndësishëm.

(Kosova Sot Online)