Kush është Agnesa? Pasi zbuloi emrin e vajzës së e kishte bërë më të lumtur, Getinjo reagon në rrjetet sociale dhe sqaron gjithçka

  • 29 korrik 2020 - 16:22
Kush është Agnesa? Pasi zbuloi emrin e vajzës së e kishte bërë më të lumtur, Getinjo reagon në rrjetet sociale dhe sqaron gjithçka

Getinjo zbuloi gjatë një interviste emrin e vajzës që e kishte bërë më të lumtur.

Reperi u shpreh se ajo quhej “Agnesa” dhe nuk hezitoi që ta përshëndeste publikisht.

Menjëherë në mediat rozë u përhap lajmi, ndërsa nisën aludimet për të zbuluar se kush ishte “Agnesa”.

Megjithatë Getinjo sqaroi në një postim në Instagram se gjithçka ka qenë një shaka.

“Nalnu Agnesa se hajgare kom bo,”- shkroi reperi, duke e shoqëruar postimin me emoji duke qeshur me lot.

(Kosova Sot Online)