Mbretëresha e muzikës Adelina Ismaili e rrethuar nga familja uron: Me fat Kurban Bajrami

  • A.P /
  • 31 korrik 2020 - 18:19
Mbretëresha e muzikës Adelina Ismaili e rrethuar nga familja uron: Me fat Kurban Bajrami

Myslimanët e Republikës së Kosovës, por edhe të mbarë botës sot festojnë Kurban Bajramin, festë e solidaritetit dhe paqes, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Me këtë rast shumë fytyra publike përmes rrjeteve sociale i kanë uruar familjarët e miqtë e tyre me rastin e Fitër Bajarmit.

Përmes një postimi në llogarinë e saj sociale e rrethuar nga babai, motrat Ismaili, Vali, Uliksi dhe familjarë të tjerë nuk ka munguar as urimi i Mbretëreshës së muzikës shqipe Adelina Ismaili, e cila i ka uruar shqiptarët e besimit mysliman me rastin e festës, gjersa ka shkruar: Me fat Kurban Bajrami.

Image


(Kosova Sot Online)