Afërdita Dreshaj bëhet me “Porsche” luksoze

  • 01 gusht 2020 - 11:39
Afërdita Dreshaj bëhet me “Porsche” luksoze

Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit pamje brenda dhe jashtë veturës së saj të re super luksoze.

Përmes këtyre imazheve, ajo bëri të ditur se ka blerë veturë të re të tipit “Porsche”, e cila kap çmim të lart.

“I dashuri im i ri është këtu. I dua kuq e zi”, ka shkruar ajo sipër atyre imazheve që i ndau me ndjekësit nga vetura e re.

Kujtojmë se Afërdita Dreshaj është e martuar me hokeistin çek Jakub Kindl. 

(Kosova Sot Online)