Kylie duket tërheqëse në ballinën e Vogue

  • E.K /
  • 03 gusht 2020 - 08:45
Kylie duket tërheqëse në ballinën e Vogue

Kylie Jenner është përsëri vajza që ka pushtuar ballinën e Vogue derisa ajo ka pozuar me një fustan të kuq për të treguar “fuqinë dhe vendosmërinë” në numrin e Hong Kong

Kylie Jenner është dukur jashtëzakonisht bukur derisa ka pozuar për edicionin e “Vogue Hong Kong”.

Biznesmenja e kozmetikës, 22 vjeçarja, ka pasur të veshur një fustan të Yves Saint laurent, derisa ka bërë foto të nxehta para kamerës.

Edhe kësaj here ajo ka treguar se pse është njëra prej femrave më të njohura në botë.

(Kosova Sot Online)