Klum ankohet se në pandemi ka shtuar peshë

  • E.K /
  • 04 gusht 2020 - 09:00
Klum ankohet se në pandemi ka shtuar peshë

Heidi Klum (47) ka thënë se më nuk “pëlqen xhinse” pasi që ka fituar peshë gjatë pandemisë. “Kam ngrenë pak më shumë kështu që duhet të heq kilogramët që ti vesh ato”

Heidi Klum ka thënë se nuk “po vesh xhinse më” për shkak se fitojë peshë gjatë pandemisë.

Supermodelja 47 vjeçare gjermane ka pranuar se po relaksohet me regjimin e ushtrimeve edhe pse ende po qëndron e izoluar në shtëpinë e saj në Los Angeles me familjen e saj gjatë pandemisë se koronavirusit duke e privuar veten nga ushqimet me yndyrë.

“Nuk po mund të veshi xhinset e mija të preferuara. Kam ngrenë më shumë dhe kam ushtruar më pak kështu që normalisht i kam humbur vijat e trupit”, ka thënë ajo për gazetën Sunday Express.

“Apo ndoshta duhet t’i marrë një palë me numër më të madh – atëherë do të jem mirë”.

(Kosova Sot Online)