Vëllai i tij doli me Koronavirus, reagon Turi dhe jep lajmin

  • A.P /
  • 04 gusht 2020 - 21:34
Vëllai i tij doli me Koronavirus, reagon Turi dhe jep lajmin

Deputeti i Partisë Socialiste, Eljo Hysko është shëruar nga Koronavirusi. Ai ka bërë tamponin dhe ka rezultuar negativ.

Lajmin e ka bërë të ditur vëllai i tij, moderatori dhe këngëtari i njohur, Turjan Hysko. “Nuk ma merrte mendja që do të gëzohesha kaq shumë kur të më etiketonin vëllain si ‘negativ’”, ka shkruar ai në një postim në rrjete sociale.

Deputeti doli me Koronavirus pak ditë më parë, por ishte në gjendje të mirë shëndetësore.

Image

(Kosova Sot Online)