Koha për plazh! Pas Eranda Libohova dhe Eli Fara, “në moshën e rinisë” edhe Manjola Nallbani

  • E.K /
  • 05 gusht 2020 - 09:47
Koha për plazh! Pas Eranda Libohova dhe Eli Fara, “në moshën e rinisë” edhe Manjola Nallbani

Disa nga këngëtaret me të njohura dhe të pëlqyera për publikun po shijojnë pushimet e verës, në këtë kohë pandemie.

Qeveria ka ndaluar koncertet gjatë mbrëmjes, çka i ka detyruar ato të kenë edhe më shumë kohë për pushime.

Eranda Libohova dhe Eli Fara treguan se përveç se mbeten dy nga këngëtaret me të njohura dhe të sukseshme në vendin tonë, nuk njohin as moshë. Nga format fizike, edhe pse i kanë kaluar të 50-at ato treguan nga plazhi, se kanë mbetur "në moshën e rinisë".

Nuk kishte si të mbetej pas tyre, Manjola Nallbani.

Ishte radha e saj sot, teksa me një foto nga plazhi tregoi se ka mbetur gjithashtu "në moshën e rinisë."

(Kosova Sot Online)