Ganimete Abazi - Ganja më në formë se kurrë

  • A.P /
  • 05 gusht 2020 - 17:48
Ganimete Abazi - Ganja më në formë se kurrë

Këngëtarja e dashur për publikun Ganimete Abazi këtë Verë po ndihet më në formë se asnjëherë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këtë na e vërteton edhe me fotografinë e re të posa realizuar, ku siç mund ta shikoni edhe vetë, Ganja po shkëlqen dhe po duket tejet joshëse.

Kujtojmë se Ganja shquhet për ngjyrën e veçantë të zërit që posedon.

Image

(Kosova Sot Online)