Nuk e kishit imagjinuar asnjëherë Marinën brune, komenti i Gheto Geasyt është epik

  • A.P /
  • 05 gusht 2020 - 21:38
Nuk e kishit imagjinuar asnjëherë Marinën brune, komenti i Gheto Geasyt është epik

Marina Vjollca i ka surprizuar të gjithë ndjekësit e saj me postimin e fundit në rrjetet sociale.

Si rrallëherë ajo është shfaqur me flokët në ngjyrë të zezë, duke i befasuar jo pak miqtë e saj. Ndryshe siç janë mësuar ta shohin përherë me ngjyrën bionde të flokëve, me këtë ‘look’ dhe baluket, Vjollca ngjan si një njeri tjetër. Kete fakt ja kanë vënë në dukje edhe ndjekësit, të cilët kanë lënë komente nga më të ndryshmet.

Me siguri ky është një ndryshim i përkohshëm i moderatores, pasi tashmë publiku është mësuar me pamjen e saj mjaft të ëmbël prej biondeje në ekran.

Marina, mori komente të shumta nga ndjekësit ku nuk mungoi edhe ai nga bashkëshorti, reperi Gheto Geasy i cili shkroi: ‘Sa i ngjan Grus tem 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nice to meet you!

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

(Kosova Sot Online)