Arta Bajrami ju lë pa tekst me shtëpinë dhe veturën e saj luksoze

  • A.P /
  • 06 gusht 2020 - 17:03
Arta Bajrami ju lë pa tekst me shtëpinë dhe veturën e saj luksoze

Këngëtarja e njohur shqiptare Arta Bajrami numëron shumë projekte të realizuara qoftë solo por edhe duete e qe besa edhe popturi, duke e sfiduar vetën suksesshëM në disa zhanre, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ditë më parë e kemi parë derisa tregonte enterierin e shtëpisë së saj, derisa së fundmi përmes një postimi ajo ka pozuar para shtëpisë dhe veturës luksoze të tipit BMW si përherë tejet me stil.

Image

(Kosova Sot Online)