Ja kur pritet të publikohet kënga e re nga Leonora Poloska

  • A.P /
  • 06 gusht 2020 - 18:00
Ja kur pritet të publikohet kënga e re nga Leonora Poloska

"S'ishte fat" ishte kënga që në Tetor të vitit të kaluar e riktheu në skenë një prej këngëtareve më zërin më potent në trojet shqiptare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për këngëtaren e njohur Leonora Poloska, e cila pyetjes se kur pritet të publikohet kënga e re, Leonora i është përgjigjur se këngën e re e ka në plan ta publikoj pas pandemisë.

Leonora është e martuar me producentin e njohur Andin Randobrava me të cilën kanë dhe një vjazë dhe jetojnë shumë të lumtur në zemër të Prishtinës.

Image

(Kosova Sot Online)