Luana Vjollca pozon me fustan nate pa reçipeta

  • A.P /
  • 06 gusht 2020 - 19:50
Luana Vjollca pozon me fustan nate pa reçipeta

Veshur me fustan nate pa reçipeta, Luana Vjollca tregon shumë për ndjekësit e saj

Moderatorja kësaj radhe ka treguar linjat në fustan nate e cila shihet pa makijazh.

Po ashtu, Luana ka ekspozuar dhe gjoksin pa reçipeta. Ndryshe, moderatorja dhe këngëtarja shpesh merr vëmendjen e mediave rozë me veprimet e saj duke reklamuar asetet.

Image

(Kosova Sot Online)