Mozzik bëhet me autobus personal

  • E.K /
  • 07 gusht 2020 - 11:44
Mozzik bëhet me autobus personal

Rep-artisti i njohur, Mozzik ka njoftuar se do të nisë një tur nëpër Kosovë për të qenë pranë fansave në një vit të pazakontë si ky.

E duket se organizimi do jetë tejet dinjitoz.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, Mozzik ka zbuluar se turi do bëhet me një autobus të brenduar tërësisht me imazhin e tij.

“Shihemi të shtunën dhe të dielën Kosovë”, ka shkruar reperi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Shihemi të Shtunën dhe të Dielën KOSOVË ë ë #MOZZART #2EUROGANG

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

(Kosova Sot Online)