Beatrix Ramosaj ju lë pa mend

  • A.P /
  • 07 gusht 2020 - 17:10
Beatrix Ramosaj ju lë pa mend

Beatrix Ramosaj vazhdon të jetë personazh mjaft aktiv dhe shumë i ndjekur në rrjetet sociale.Ajo vetëm në llogarinë personale, Instagram numëron 476 mijë ndjekës teksa nuk heziton të ndajë imazhe dhe video të ndryshme me fansat, duke mos i munguar as pozat provokuese në koleksionin e saj.


Beatrix së fundi ka publikuar një set të ri fotografik, ku shfaqet me një fustan veror.

Ndryshe, 26-vjeçarja prej vitesh ka lënë më anash muzikën ndërsa tani më shumë është fokusuar në fushën e modelingut.

Image

(Kosova Sot Online)