Yllka Kuqi publikon fotografi romantike me bashkëshortin

  • E.K /
  • 09 gusht 2020 - 15:43
Yllka Kuqi publikon fotografi romantike me bashkëshortin

Këngëtarja e njohur kosovare, Yllka Kuqi ka ndarë momente intime së bashku me të bashkëshortin e saj.

Së fundmi, artistja përmes rrjetit social Instagram ka ndarë me ndjekësit momente të bukura së bashku me bashkëshortin, të cilët shihen po kalojnë çaste të mrekullueshme.

Çifti së fundmi janë bërë prindër për herë të parë dhe po e shijojnë çdo moment pranë vajzës.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

(Kosova Sot Online)