Shkurte Fejza përshëndet fansat me një foto nga pushimet në det

  • E.K /
  • 10 gusht 2020 - 12:53
Shkurte Fejza përshëndet fansat me një foto nga pushimet në det

Shkurte Fejza ka nisur pushimet.

Pandemia nuk e ndaloi as këngëtaren Shkurte Fejza që ti nis pushimet në bregdet.

Ajo së bashku me familjen kanë zgjedhur që ti kalojnë disa ditë pushimi dhe nga atje e ka ndarë një foto me ndjekësit në Instagram.

Shkurte Fejza duket e lumtur në foton e postuar dhe shihet se është duke i shijuar në maksimum pushimet.

“Mirmëngjesi miqësia ime”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë.

(Kosova Sot Online)