Seveni nuk ndalon publikon hitin e radhës “Best Friend”

  • A.P /
  • 10 gusht 2020 - 22:30
Seveni nuk ndalon publikon hitin e radhës “Best Friend”

Këngëtari i njohur shqiptar Seven Saraçi ka publkuar projektin më të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

“Best Friend” titullohet kënga e re e Sevenit, të cilën e ka publikuar edhe me klip dhe ka marrë shumë komente pozitive.

Ëndrrën për ti arritur majat e suksesit, Seveni po e dëshmon me punën dhe kreativitetin e tij, e këtë e vërteton edhe me këngën “Best Friend”, të cilën premierë mund ta dëgjoni në vijim...

(Kosova Sot Online)