Morena Taraku testohet për koronavirus, ndan momentin e testimit me ndjekësit

  • E.K /
  • 11 gusht 2020 - 14:04
Morena Taraku testohet për koronavirus, ndan momentin e testimit me ndjekësit

Morena Taraku tash e disa vite është duke jetuar në Turqi, dhe së fundmi këngëtarja pas dyshimeve për koronavirus i është nënshtruar testimit.

Morena, ka publikuar një video në rrjetin social TikTok duke iu treguar fansave se si bëhet testi, ndërsa nuk zbuloi edhe rezultatin e testeve.

Përndryshe, kujtojmë se projekti i saj i fundit muzikor është publikuar gjatë muajit prill, kënga titullohet ‘Fu*k your location’ dhe deri më tani ka numëruar gjysmë milionë klikime.

(Kosova Sot Online)