Jennifer Lopez mbetet zonja e shtëpisë

  • A.P /
  • 11 gusht 2020 - 17:01
Jennifer Lopez mbetet zonja e shtëpisë

Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj Alex Rodriguez janë parë dje në një shëtitje me fëmijët e tyre.

Çifti ka gjetur kohë për relaks pasi kanë realizuar xhirime për disa orë në duetin e Jennifer që pritet të vije së shpejti me Maluma.

Pop diva 51 vjeçare duket se ka stabile me 45 vjeçarin Rodriguez.

Ata së fundi kanë blerë një shtëpi në Manhattan në vlerë 22 milionë dollarë.

Image

(Kosova Sot Online)