Fifi bën tatuazh në vendin e dhimbshëm

  • A.P /
  • 12 gusht 2020 - 22:22
Fifi bën tatuazh në vendin e dhimbshëm

Pas ndryshimit të madh që pësoi nga rënia në peshë, këngëtarja e njohur dhe mjaft e dashur për publikun, Fifi, ka vendosur të bëjë edhe një ndryshim tjetër në trup.

Përmes një postimi në “Instagram”, ajo ka treguar se ka bërë një tatuazh mjaft interesant dhe kuptimplotë.

“In vino veritas”, është shprehja Fifi ka shkruar në trup, e shoqëruar me një gotë verë dhe një trëndafil.

Shprehja është një gjuhën latinë që do të thotë “Në verë qëndron e vërteta”.

Fifi ka qenë plot të papritura këtë verë!

Image

(Kosova Sot Online)