Fjolla Morina një bombë e vërtetë në klipin e ri, pamje që nuk duhet humbur

  • G.G /
  • 28 August 2020 - 12:33
Fjolla Morina një bombë e vërtetë në klipin e ri, pamje që nuk duhet humbur

Fjolla Morina shumë shpejtë do ta lanson projektin e radhës.

“Kape ” quhet kënga e saj.

Këngëtarja po e paralajmëron këtë projekt përmes fotografive të hedhura në rrjetin social Instagram.

Në foton ajo duket me shumë stil dhe shumë seksi.

E krejt vëmendja shkoi te gjoksi i saj bombastik.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kape...ë #comingsoonë

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Raising the bar since forever #kapeë

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

(Kosova Sot Online)