A jeni gati për hitin më të ri nga Vedat Ademi!

  • A.P /
  • 15 tetor 2020 - 19:36
A jeni gati për hitin më të ri nga Vedat Ademi!

Ky lajm është shumë i vërtetë. Këngëtari i njohur shqiptar Vedat Ademi shumë shpejt pritet ta publikojë projektin e tij më të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kënga do jetë e zhanrit baladë, derisa mëton të jetë hiti i fundvitit 2020.

 

Kur jeta të jep emocione të forta, mendja, trupi dhe zeri bashkelidhen më së miri... ë së shpejti dhe ju do ta kuptoni ... new Hit..., ka shkruar këngëtari.

(Kosova Sot Online)