Kopja e fundit që Capital T ja bëri Ledri Vulës

  • A.P /
  • 20 tetor 2020 - 17:33
Kopja e fundit që Capital T ja bëri Ledri Vulës

Capital T dhe Ledri Vula janë bërë të njohur kohëve të fundit me klipin e tyre të përbashkët “DMP”, një këngë që ka më shumë se 12 milionë klikime në youtube

Por, më parë, edhe para këtij bashkëpunimi shpesh është folur për atë se sa shpesh e kopjon Capital T Ledri Vulën.

Nëse jo me pamje të njëjtë, Capital e ka si zakon që kur Ledri të poston një fotografi edhe ai të postojë një gjë të ngjashme.

Rasti i fundit është kur Ledri postoi para dy dite një foto ku shihet i ulur para një Lamborgjini Urus.

24 orë me vonë, Capital T do ta postonte një foto të njëjtë ku shfaqet në një Lamborghini Urus me ngjyrë tjetër ku si skenë është i hipur në të.

Image
Image


(Kosova Sot Online)