Hajde vjehrrë hajde! Shikoni çfarë bën e ëma e Marinës për dhëndërin: Kjo është vetëm për Getoarin!

  • G.G /
  • 21 tetor 2020 - 12:14
Hajde vjehrrë hajde! Shikoni çfarë bën e ëma e Marinës për dhëndërin: Kjo është vetëm për Getoarin!

Duket se nëna e Marinës ia ka hatrin Getit. Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, e ka ndarë me ndjekësit një postim ku shihet krah nënës së saj e cila po gatuan.

“Kjo më vjen hakut mua”, ka shkruar Marina ndërsa nëna e saj dëgjohet në video duke thënë se këtë e ka bërë vetëm për hatër të dhëndrit, Getit.

Ndryshe si Marina ashtu edhe Luana janë të lidhura shumë me nënën e tyre, e duket se edhe Geti ia paska marrë zemrën vjehrrës dhe tani nuk po e ndan nga to.

(Kosova Sot Online)