Jennifer Lopez super se*si, shfaqet e kuruar në detaje në një takim biznesi në Hollywood

  • A.P /
  • 25 tetor 2020 - 09:20
Jennifer Lopez super se*si, shfaqet e kuruar në detaje në një takim biznesi në Hollywood

Ajo së fundmi e cilësoi ‘individualitetin’ si sekretin e suksesit të saj.

Dhe Jennifer Lopez dukej një superyll, ndërsa u largua nga një takim biznesi në Hollywood me dy truproje në krah të saj të premten në mbrëmje.

51-vjeçarja tërhoqi jo pak vëmendje me veshjen e saj.

Ajo kishte zgjedhur një palë pantallona atë zeza shumë të gjera, një bluzë të bardhe që i ekspozonte dekoltenë dhe një xhaketë të gjerë lart.

Një veshje që dukej sikur i fshihte në një farë mënyre format, por këngëtarja dh aktorja tregoi se ajo di të duket seksi me çfado që të veshi.

Image

(Kosova Sot Online)