Rihanna gati për rikthim, fillon xhirimet e videoklipit të ri

  • G.G /
  • 31 tetor 2020 - 10:55
Rihanna gati për rikthim, fillon xhirimet e videoklipit të ri

Duket sikur Rihanna mund të bëhet gati të publikojë muzikë të re së shpejti!

Këngëtarja 32-vjeçare u pa duke lënë shesh xhirimet që besohet të jetë një video e re muzikore.

Ajo u fotografua të enjten mbrëma (29 tetor) në qendër të Los Angeles.

Rihanna u bashkua me shoqëruesit e saj ndërsa u larguan nga vendndodhja pasi kaluan 11 orë në xhirim.

Shoqja e saj më e mirë Melissa Forde ishin midis atyre që u vunë re duke u larguar me të.

Ka kaluar një vit që kur Rihanna ka publikuar një album të ri dhe fansat kanë pritur me padurim muzikën e re.

(Kosova Sot Online)