Si kurrë më parë! Leonardo diCaprio fotografohet në plazh dhe vëmendjen e merr barku i tij i madh

  • G.G /
  • 12 nëntor 2020 - 09:06
Si kurrë më parë! Leonardo diCaprio fotografohet në plazh dhe vëmendjen e merr barku i tij i madh

Duket se mosha ka filluar të bëjë të vetën tek Leonardo diCaprio, që pas xhirimit të “The Beach”.

Aktori 45-vjeçar tregoi barkun e madh teksa shfaqej në det me pantallona të shkurtra, një pamje shumë larg asaj që jemi mësuar të shohim në filmat që ka luajtur, raporton “The Sun”.

Leonardo po shijonte një ditë në plazhin e Miamit. Bashkë me babain, George, dhe mikun e tij të vjetër, Emile Hirsch.

Së fundmi, aktori fitoi një çmim “Oscar”, por duket se nuk do të ndodhë e njëjta gjë nëse nisemi nga pamja e tij fizike në këto momente.

(Kosova Sot Online)