Mbretëresha e akullit! Rihanna pozon me të brendshme s*ksi dhe sjell atmosferën festive

  • G.G /
  • 03 dhjetor 2020 - 10:45
Mbretëresha e akullit! Rihanna pozon me të brendshme s*ksi dhe sjell atmosferën festive

Rihanna ka ngritur temperaturat më koleksionin dimëror të të brendshme.

Këngëtarja dhe biznesmenja pozoi me të brendshmet e reja të “SAVAGExFENTY”.

Ndonëse në festat e fundvitit, preferohet ngjyra e kuqe, Rihanna e ka thyer këtë traditë duke u veshur me të brendshme seksi ngjyrë të bardhë dhe blu.

Këngëtarja solli atmosferën e festive teksa pozoi e ulur mbi një slitë në ambientin e mbuluar me dëborë dhe me një pemë prej akulli anash.

Padyshim që RiRi me këto foto të nxehta mund të konsiderohet “Mbretëresha e Akullit”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rihannaë (@badgal__rihanna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rihannaë (@badgal__rihanna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rihannaë (@badgal__rihanna)

(Kosova Sot Online)