Stresi i kthehet fesë, ju fton të dëgjoni rukje për mësysh

  • g./g /
  • 12 janar 2021 - 10:00
Stresi i kthehet fesë, ju fton të dëgjoni rukje për mësysh

Stresi ka ftuar të gjithë njerëzit të dëgjojnë çdo natë rukje për mësysh, qetësim dhe gjumë.

Ai hyri në Instagram ku ndau me ndjekësit faqen e YouTube, me anë të cilët iu tha atyre të shërohen me Kuran.

“Dëgjojeni çdo natë para se të flini o njerëz të mirë”, ka shkruar reperi.

Shihni më poshtë postimin e tij.

(Kosova Sot Online)