U martua 3 herë, por ja kush është gruaja e katërt e Afrim Muqiqit

  • G.G /
  • 06 mars 2021 - 22:46
U martua 3 herë, por ja kush është gruaja e katërt e Afrim Muqiqit

Këngëtari i njohur me hitin “Dadush” dhe me shumë këngë të tjera të pëlqyera nga publiku, tanimë është duke përjetuar një lidhje të re martesore në krahët e Halime Manit.

Këngëtari po shijon lumturinë me gruan e tij Halimen me të cilën ka edhe një djalë që po rritet e po i gëzon krejtë anëtarët e familjes.
Edhe Halimja nuk ka dalë me këngë e video klipe duke gëzuar mëmësinë dhe familjes e saj.

(Kosova Sot Online)