“Ti më plotëson mua”, fjalët e Aida Doçit për burrin e saj

  • G.G /
  • 11 mars 2021 - 12:23
“Ti më plotëson mua”, fjalët e Aida Doçit për burrin e saj

Aida Doçi dhe Naser Qeli rreth dy muaj më parë kurorëzuan lidhjen e tyre të dashurisë me martesë.

Fotografia nga kurorëzimi i tyre u bë publike edhe në Instagram.

’Zyrtarisht të martuar. Ti i dhe kuptim jetës time’, shkruante këngëtarja krahas burrit të saj.

Ndërsa, së fundmi këngëtarja ka bërë edhe një postim tjetër me Naserin.

“Ti më plotëson mua”, kanë qenë fjalët e Aida Doçit për të.

(Kosova Sot Online)