Më bukur se sot nuk e kemi parë moti Edonën

  • G.G /
  • 28 April 2021 - 10:57
Më bukur se sot nuk e kemi parë moti Edonën

Edona Llalloshi emër ky i njohur për të gjithë, tash e sa vite po i qëndron besnike stilit të muzikës si dhe veshjes.

Këngëtarja është shumë aktive edhe në rrjetet sociale me anë të cilave i mbanë të informuar fansat e saj për çdo të re sa i përket punës,shkruan Kosova Sot Online.

Edhe kësaj radhe, ajo dukej me shumë stil, ashtu siç jemi mësuar ta shohim çdoherë.

(Kosova Sot Online)