Shqiptari që iu hodh në përqafim ekipit serb në Eurovizion, shfaqet i lumtur për suksesin e Serbisë

  • E.K /
  • 21 maj 2021 - 12:24
 Shqiptari që iu hodh në përqafim ekipit serb në Eurovizion, shfaqet i lumtur për suksesin e Serbisë

Ivana Nikolić, Ksenija Knežević dhe Sanja Vučić e çuan Serbinë në finalen e Eurovizionit me këngën e tyre.

I lumtur sa ekipi serb për këtë sukses, duket se ishte edhe një shqiptar.

Me flamurin kuq e zi, kryetari i delegacionit shqiptar në Eurovizion, Kleart Duraj iu afrua serbëve duke i uruar dhe përqafuar për këtë sukses.

Lajmi është dhënë me krenari nga mediat serbe.

(Kosova Sot Online)