Vdekja misterioze e stilistit 32-vjeçar, gjendet i pajetë brenda në shtëpi

  • A.P /
  • 09 qershor 2021 - 21:32
Vdekja misterioze e stilistit 32-vjeçar, gjendet i pajetë brenda në shtëpi

Një stilist është gjetur i pajetë nga shoqja e tij e ngushtë dhe stilistja, Athena Vaticanou.

Stilisti 32-vjeçar Nassos Katris nuk kishte dhënë shenja jete për rreth 24 orë dhe prindërit e tij ishin të shqetësuar.

Athena Vaticanou shkoi në banesën e stilistit dhe fatkeqësisht e gjeti atë të vdekur. Shoqja e ngushtë e stilistit i tha protothema.gr, se ai bëri vaksinën “AstraZeneca” të hënën, 7 qershor.

Image

(Kosova Sot Online)