Afrona i dedikon fjalë të ëmbla Bleros

  • A.P /
  • 20 qershor 2021 - 15:57
Afrona i dedikon fjalë të ëmbla Bleros

Afrona Dika dhe këngëtari, Blero Muharremi janë ndër çiftet më të komentuara në media rozë, dyshja nuk hezitojnë asnjëherë të flasin rreth jetës së tyre.

Në një postim të fundit në rrjetin social “Instagram”, Afrona ka publikuar një fotografi nga dasma, teksa dedikoi fjalë për bashkëshortin.

“Bota ime je ti”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Ndërsa nuk ka munguar edhe komenti i Bleros, “Dashuria ime e përjetshme”, i ka shkruar këngëtari.

(Kosova Sot Online)