Momente të nxehta, Enca fotografohet në shtrat mbi Beartin

  • G.G /
  • 21 qershor 2021 - 10:04
Momente të nxehta, Enca fotografohet në shtrat mbi Beartin

Përgjatë ditëve të fundit Enca është shfaqur në shoqërinë e Beartit, duke lënë të kuptohet se ai do të jetë pjesë e videoklipit të saj të ri.

Vetëm pak ditë më parë ajo publikoi në Instastory një foto të Beartit, i cili shfaqej me pantallona zbërthyer dhe i zhveshur në pjesën e sipërme.

Ndërkohë, vetëm pak minuta më parë Enca ka publikuar një foto që ka ndezur rrjetin. Këngëtarja shfaqet në shtrat me Beartin, e ulur sipër tij.

“Jam te shoku jot i ngushtë, guess na jena me 1 shtrat’, ka shkruar ajo krahas fotos dhe kjo me siguri është një pjesë e tekstit të këngës.

(Kosova Sot Online)