Aida Doçi pozon brenda veturës luksoze

  • G.G /
  • 07 July 2021 - 10:40
Aida Doçi pozon brenda veturës luksoze

Këngëtarja shqiptare, Aida Doçi, vazhdon të jetë një emër shumë i dashur dhe i kërkuar për publikun.

Ajo tani është martuar me Naser Çelin dhe shihet se është mjaft e lumtur në krahët e bashkëshortit.

Aida është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga përditshmëria dhe jeta e saj profesionale.

Së fundi, ajo ka pozuar brenda një makine tejet luksoze ku komentet e ndjeksëve ishin të shumta.

(Kosova Sot Online)