Ledina Çelo tregon se kush ia bën fotografitë tërheqëse

  • A.P /
  • 29 korrik 2021 - 21:16
Ledina Çelo tregon se kush ia bën fotografitë tërheqëse

Pa asnjë dyshim, Ledina Çelo “çmend” rrjetin me fotografitë që i shpërndan në rrjetet sociale.

Këngëtarja e bukur ka një trup për t’u pasur zili dhe duket se vitet janë thjesht numra për të.

Ajo ka rrëfyer për “Pushime On Top” se në disa raste, këto imazhe të bukura ia bën e bija.

Image

(Kosova Sot Online)