Elvana Gjata pozon vetëm në sytjena

  • A.P /
  • 29 korrik 2021 - 23:07
Elvana Gjata pozon vetëm në sytjena

Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata, ka filluar të mbaj koncerte në Kosovë e Shqipëri.

Para pak dite ajo ishte në Prishtinë e rrethuar me një numër të madh fansash.

E veshur me një kostum rozë dhe vetëm në sytjena plot gurë shkëlqyes mori gjithë vëmendjen.

Këto imazhe të postuara nga vet ajo, u komentuan dhe u pëlqyen shumë nga ndjekësit e saj.

Image

(Kosova Sot Online)