Harrojeni Adelinën, motra e saj iu lë pa fjalë me bukurinë e saj

  • G.G /
  • 02 shtator 2021 - 13:19
Harrojeni Adelinën, motra e saj iu lë pa fjalë me bukurinë e saj

Adelina Tahiri, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Çdo gjë që ajo bën prodhon lajm dhe gjithmonë është tërheqëse për publikun.

Përveç jetës profesionale, Adelina shpesh herë poston foto edhe nga jeta e saj private. Së fundmi ajo ka postuar një foto të motrës së saj, Diana.

Ajo çka bie në sy është bukuria e saj, ani pse është e re në moshë. Një gjë është e sigurtë, Diana do t”ia rrëmbejë zemrën shumë adhuruesve.

Në foton e postuar shihet ajo në një veturë lukzose, e padyshim vërehen patikat e saj firmato.

(Kosova Sot Online)