Teuta Selimi prezanton për herë të parë familjen e saj

  • A.P /
  • 26 shtator 2021 - 10:17
Teuta Selimi prezanton për herë të parë familjen e saj

Këngëtarja e njohur Teuta Selimi, i është rikthyer skenës me këngën “M’ke rrejt”, në bashkëpunim me Skerdin, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Derisa së fundmi, në llogarinë e saj sociale, ka prezantuar familjen e saj, bashkëshortin dhe dy fëmijët  e tyre: Noarin dhe Matisin.

Në fotografinë e publikuar, këngëtarja ka shkruar: “Familja ime Noari Matisi @patneziri Ju dua pa fund”.

Teuta Selimi vazhdon të mbetet ndër këngëtaret më të kërkuara në dasma dhe ahengje familjare.

Image

(Kosova Sot Online)