Jonida Maliqi më e bukur se asnjëherë më parë, pozon në një formë mjaft unike

  • E.K /
  • 20 October 2021 - 12:21
Jonida Maliqi më e bukur se asnjëherë më parë, pozon në një formë mjaft unike

Këngëtarja e njohur dhe e dashur nga Shqipëria, Jonida Maliqi njihet si një prej vajzave të showbizit shqiptar me stilin saj unik dhe shumë të veçantë , shkruan “Kosova Sot Online”

Jonida, është një prej këngëtarëve shqiptare që I kushton shumë rëndësi lookit të saj dhe gjithmonë shfaqet me stil më ndryshe nga të tjerat këngëtare.

Së fundi, Jonida në rrjetin e saj social “Instagram”, ka postuar një foto me një fund të shkurtër ngjyre të gjelbërt e shtrirë në një divan ku duket mjaft bukur.

(Kosova Sot Online)