Etiketoi Unikkatilin në një konkurs për kuzhiner! TBA i reagojnë Feros, publikojnë foto kur ishte kamarier

  • G.G /
  • 04 November 2021 - 12:16
Etiketoi Unikkatilin në një konkurs për kuzhiner! TBA i reagojnë Feros, publikojnë foto kur ishte kamarier

Reperi shqiptar, Fero, përsëri ka marrë vëmendjen e medieve rozë.

Ai ka etiketuar Unikkatilin në një konkurs për kuzhiner dhe kjo bëri që të reagoj edhe labeli i tij.

TBA u tallën me reperin shqiptar, duke publikuar një foto të Feros kur ishte kamarier.

Kjo foto padyshim se u bë virale dhe u komentua mjaft shumë nga ndjekësit.

(Kosova Sot Online)