Vesa dhe djali i saj infektohen me COVID-19

  • A.P /
  • 28 janar 2022 - 18:14
Vesa dhe djali i saj infektohen me COVID-19

Këngëtarja e njohur Vesa luma dhe djali i saj janë infektuar nga Covid-19.

Lajmin e ka zbuluar vetë Vesa përmes Instagramit duke treguar se pas arritjes në Zelanë të Re, u desh të izoloheshin.

Ajo poashtu tregoi se gjendja e tyre shëndetësore aktualisht është e qëndrueshme.

Image

(Kosova Sot Online)