E veshur me një fustan të shkurtë, me këtë pamje Arbenita do ta çmend Feron

  • G.G /
  • 12 April 2022 - 12:27
E veshur me një fustan të shkurtë, me këtë pamje Arbenita do ta çmend Feron

Ajo është një modele shumë e njohur në Angli, Arbenita Ismajli ka vazhduar me fotot e saj në rrjetin sociale instagram.

Kësaj radhe ajo ka vendosur një set fotografish me një fustan të bardhë dhe të përditshëm.

Bukuroshja shfaqet me një grim ditor të lehtë teksa ka flokët e kapura e ku theksohet fytyra e saj.

Këto foto vinë një ditë pasi ajo postoj foto të vajzës së saj Nina, të cilën modelja e ka bashkë me burrin e saj Fero.

(Kosova Sot Online)