E jashtëzakonshmja Dua në koncertin e saj në Milan

  • G.G /
  • 27 May 2022 - 10:31
E jashtëzakonshmja Dua në koncertin e saj në Milan

Dua Lipa ka treguar asetet e saj të jashtëzakonshme në një fund të Versace teksa ka pozuar në prapaskenë dhe gjatë koncertit të saj në Milan

Ajo është e njohur për paraqitjet seksi në rrjetet sociale.

Dua Lipa edhe njëherë ka treguar trupin e saj sensacional teksa është parë në prapaskenë të koncertit të saj në Milan, teksa fotot i ka shpërndarë në Instagram.

Këngëtarja kosovare, 26 vjeçare është shfaqur në Versace teksa ka parë të veshur një minifund teksa ka qenë e ulur në një divan me ngjyra të arit. 

(Kosova Sot Online)